Assosyal Otel

Odalarda var olanlar zaten olması gerekenler. Çok gerekli olmasa da İnternet bağlantısı var ama huzurlu bir tatil geçirebilmeniz için bilgisayarınızı ve hatta cep telefonunuzu tatil boyunca kilitleyebileceğiniz şifreli kasalar koyduk odalara. Resepsiyonda da ayrıca bir emanet kasası ve fazla bagajınızı koyabileceğiniz bagaj odamız mevcut.


Biz şimdi odalarda olanları bir kenara bırakıp, olmayanlara kısaca bir göz atalım. Odalarda kül tablası yok mesela. Otelin hiçbir kapalı bölümünde de yok. Odalara televizyon koymaya gerek olmadığını düşündük ama sizi günlük gazete okuma alışkanlığınızdan mahrum etmek istemeyiz. Hangi gazeteyi okuduğunuzu otele girişte lütfen bizi bildirin. Başucu lambaları yetersiz kalırsa size okuma lambası verebiliriz. Mini bar da yok odalarda. Oda servisimiz ve büfe servisimiz 24 saat hizmetinizde. Size başucunuzdaki telefon kadar yakınız. Lütfen sıfırı tuşlayın. Odalarda müzik yayını da yok. Biz zaten kendi aramızda, sessizliğin sesine dokunabilmek için ses çıkarmadan konuşuyoruz.


Ne yazık ki odalarımızı; bahçe odaları, vadi odaları ve standart odalar diye kategorize etmek durumunda kaldık ama hepsinin dekorasyonu ve “huzur katsayısı” aynı. Sunulan hizmetin beklentilerinizi karşılaması dileği ile. İyi tatiller.